Prowadzący

Siostra Urszula
S. Urszula Kosicka SM
Urodziła się 15.09. 1969 r. w Sierakowie , diecezja poznańska. Do Zgromadzenia Sióstr Miłosierdzia wstąpiła 26.08.1990 r. a śluby złożyła 31.05.1998 r.
Początkowo pracowała jako pielęgniarka w Domu Pomocy Społecznej im. A. i L. Helclów w Krakowie. W latach 1996 – 2001 studiowała teologię na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Jako katechetka pracowała w Brzegu n. Odrą, Gorzowie Wielkopolskim, Choczni k. Wadowic i Rabce Zdrój.
W latach 2008 – 2010 ukończyła Podyplomowe Studium Duchowości na Karmelitańskim Instytucie Duchowości.
Przez dwadzieścia lat zajmowała się grupami Wincentyńskiej Młodzieży Maryjnej w parafiach oraz prowadziła dla nich liczne rekolekcje formacyjne. W latach 2011-2015 prowadziła rekolekcje formacyjne dla współpracowników sióstr miłosierdzia, a od roku 2015 prowadzi rekolekcje dla świeckich w Domu Rekolekcyjno-Wypoczynkowym Sióstr Miłosierdzia w Zakopanem.
Monika Skawińska
Monika Skawińska
studentka pracy socjalnej na Akademii Ignatianum w Krakowie; pochodzi z Choczni, gdzie przez kilka lat działała w Grupie Maryjnej, pełniąc później także funkcję animatorki. W rekolekcje dla dorosłych angażuje się od samego początku poprzez grę na gitarze i prowadzenie śpiewu.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s